Lekcje Śiwaja Subramunija Swamiego.

Komentarze dotyczące zawartości strony (artykuły, encyklopedia)

Lekcje Śiwaja Subramunija Swamiego.

Postautor: surya » 08 mar 2013, 12:36

Bardzo inspirują mnie lekcje Śiwaja Subramunija Swamiego, szczególnie podobała mi się dzisiejsza “Ścieżka miłości”. Obraz społeczności przedstawionej w artykule jest bliski memu ideałowi. Zgadzam się z opisem ścieżki Śiwa Siddhanty odpowiada to mojemu wyobrażeniu duchowości mimo iż “wychowałem się” w tradycji wisznuickiej. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy i głębokiego zrozumienia tematu.
Bardzo proszę twórców strony o więcej informacji na temat Swamiego na internecie niewiele znalazłem. Pewnie wiele osób zainteresuje postać autora.

surya

RE: Lekcje Śiwaja Subramunija Swamiego.

Postautor: AdminAki » 08 mar 2013, 12:36

Przed chwilą zamieściłem biografię Swamiego w Encyklopedii, w dziale Filozofia i etyka ->Święte postacie śiwaizmu i śaktyzmu.
Tekst jest po angielsku i tak przez jakiś czas zostanie.

Awatar użytkownika
AdminAki

Postautor: Vaikuntha » 08 mar 2013, 12:36

Witam
Mam pytanie:
Czy tekst Żyjąc z Śiwą Śiwaja Subramunija Swamiiego , ktory jest na stronie jest pelnym tekstem Living with Śiva ?

Pozdrawiam

Ps.
Tak do Admina :Dziekuje za naprawde dobrze zrobiony portal internetowy, jak i wielki Portal ( jako brame ) do Boga :)

Vaikuntha

Postautor: admin » 08 mar 2013, 12:36

Dziękuję za uznanie, które przekażę wszystkim osobom “uwikłanym” w przygotowanie strony.

Tekst książki Swamiego jest w zasadzie kompletny. Jeżeli brakuje krótkich fragmentów, to zostało
to zaznaczone.

admin

Wróć do Komentarze